بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

در این پست قصد داریم تا سوال های یکنواختی را که برخی از مشتریان از ما میپرسند را پاسخ دهیم و اون هم اینه که کدام برند بهتر است!!

در یک پاسخ اجمالی باید بگوییم که همه برندها خوب و باکیفیت هستند و بد بودن یا خوب بودن یک لپ تاپ، بستگی به مدل آن دستگاه دارد.

اما در این پست، میخواهیم برندهایی را معرفی کنید که از نظر، پشتیبانی و گارانتی، طراحی، نوآوری، ارزش، امتیازهای خوبی را کسب کرده اند.

این امتیازها توسط سایت لپ تاپ مگ که یکی از سایت های معتبر در زمینه بررسی لپ تاپ ها است،انتشار یافته.

پس با ما همراه باشید…

۱-Lenovo ( امتیاز ۸۶ از ۱۰۰ )

بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

با وجود تبلیغات گسترده شرکت لنوو، شاید بسیاری از افراد، شرکت بزرگ Lenovo را نشناسند و شاید هم بشناسند، اما ندانند که این شرکت لپ تاپ تولید میکنه و یا حتی شاید هم این موضوع را بدانند، اما فکر کنند که لنوو یک برند ضعیف است، درحالی که این برند، جزء چهار برند برتر در دنیا است که لپ تاپ های مناسبی عرضه میکند.

لنوو یک شرکت چینی و چندملیتی است که یکی از بزرگترین شرکت های تولید و توزیع لپ تاپ، PC و تجهزات جانبی لپ تاپ و PC در دنیا هست. این شرکت در سال ۱۹۸۴ راه اندازی شده. یعنی بیش از ۳۰ سال پیش!!

در ابتدا نام این شرکت Legend بوده که در سال ۲۰۰۳ به Lenovo تغییر نام داده است.( نام اصلی این شرکت Lenovo Group Limited بود. )

در نام Lenovo، دو حرف Le از کلمه Legend و novo از کلمه نوین در زبان لاتین گرفته شده است.( این شرکت به ساخت محصولاتی که نوآوری زیادی دارند، معروف است. )

شرکت Lenovo تولیداتی دارد که شاید کمتر افرادی آن را بشناسند. این شرکت وارد حوزه های تولید لپ تاپ، تلویزیون هوشمند، گوشی های هوشمند شده و شرکتی است که نقش بسزایی در رشد تکنولوژی و فناوری کشور چین شده است.

لنوو در ابتدا با شرکت IBM آمریکا مشارکت میکنه و بزودی به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان لپ تاپ تبدیل میشه. همچنین در سال ۲۰۱۴، لنوو شرکت آمریکایی Motorola را از شرکت گوگل خرید.

بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

Legend PC اولین کامپیوتر شخصی لنوو بود که از آن رونمایی شد.

بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

از بهترین سری های لپ تاپ هایی که این شرکت تولید کرد و به جای جای جهان ارسال کرد، میتوان به سری ThinkPad و ThinkCenter اشاره کرد.

بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

لنوو، لپ تاپ های صنعتی و خانگی زیادی تولید میکند. دستگاه هایی که طراحی درجه یک، قدرتمند و در عین حال، قیمت مناسبی دارند.

از دو سری لپ تاپ های لنوو که معرفی شد، هر دو سری صنعتی این شرکت بوده و از سری های خانگی میتوان به Lenovo IdeaPad اشاره کرد.

بهترین برندهای لپ تاپ که در سال 2018 معرفی شدند

دستگاه های سری صنعتی این شرکت، دارای بدنه ضدضربه و کیبرد ضد آب و بسیار قدرتمند و حرفه ای هستند.

همانطور که گفتیم، لنوو به خلاقیت و نوآوری مشهور است. این شرکت مدل های لپ تاپ تبلتی را هم با طراحی های مختلف تولید میکند.

امروزه لنوو حدود ۲۰ درصد از فروش جهانی رایانه ها را به خود اختصاص داده است.

لپ تاپ های لنوو عمدتا دارای سه ویژگی هستند.

طراحی زیبا، نوآوری زیاد و قیمت مناسب.

البته شرکت لنوو بسیار عالی از محصولات خود پشتیبانی میکند، اما چند وقتی هست که گزارشاتی حاکی از این که این شرکت، حمایتش را از محصولاتش کاهش داده، به گوش میرسد.

در ایران، این شرکت دارای نمایندگی هست.

برخی از لپ تاپ های لنوو:

Lenovo IdeaPad 320-AI , Lenovo Legion Y520 , Lenovo ThinkPad Edge E531 , Lenovo Twist

Lenovo T430

با معرفی لنوو، به عنوان یکی از قدرتمندترین تولیدکنندگان لپ تاپ ها، آیا پیش خود میگویید که بهترین برند، لنوو است؟!

با ما همراه باشید تا در پست های بعدی به شما برندهای بیشتری را بشناسانیم و درمورد آن ها و تاریخچه شان کمی صحبت کنیم.

ادامه دارد…